logo

Endre skriftstørrelse

Hold CTRL-tasten nede.
Trykk på + for å forstørre, eller - for å forminske.

Kontakt oss

 

 

Telefonnummer: 474 74 000 

Fax: 474 74 001

E-post: tyrili@tyrili.no

 

     

Dette er kontaktinformasjonen direkte til enhetene:  
 

TRONDHEIM:

Tyrili Høvringen  
Tlf: 474 74 015
E-post: hovringen@tyrili.no
 

FOLLDAL:

Tyrili Frankmotunet
Tlf: 474 74 017
Ukeansvarlig tlf: 958 19 811
E-post: frankmo@tyrili.no


LILLEHAMMER:

Tyrilisenteret
Tlf: 474 74 010
E-post: tyrilisenteret@tyrili.no

- Tyrilihaugen
   Tlf: 474 74 008
   E-post: tyrilihaugen@tyrili.no

- Tyrilitunet: stiftelsens kurs- og konferansested ved Lillehammer
   Tlf: 62 35 73 50
 

OSLO:

Tyrili Kampen 
Tlf: 474 74 000
E-post: kampen@tyrili.no

- Tyrili Avrusning
Tlf: 474 64 038
E-post: avrusning@tyrili.no

Tyrili Arena 
Tlf: 474 74 000
E-post: arena@tyrili.no

- Stifinner`n:  
   Tlf. Stifinner`n Oslo fengsel: 23 30 18 83
   Tlf. Stifinner`n Bredtveit fengsel: 22 80 41 06 

- Inntak:
   Tlf: 474 74 000 (tast 3)
   E-post: inntak@tyrili.no   
 

SKIEN:

Tyrili Sør
Tlf: 474 74 004
E-post: sor@tyrili.no

  • Skriv ut denne siden Skriv ut denne siden
  • Del på:

  • Tips en venn Tips en venn
  • Del på Facebook
  • Del på Twitter

Tyrilistiftelsen

Org.nr: 961025311 Tlf:        474 74 000
Normannsgata 47 Fax:       474 74 001
0655 Oslo E-post: tyrili@tyrili.no

 

  • Gå til Facebook
  • Del på:

  • Gå til Twitter
Ansvarlig redaktør: Anders B. Bisgaard