logo

Endre skriftstørrelse

Hold CTRL-tasten nede.
Trykk på + for å forstørre, eller - for å forminske.

Kontakt oss

 

 

Telefonnummer: 474 74 000 

Fax: 474 74 001

E-post: tyrili@tyrili.no

 

     

Dette er kontaktinformasjonen direkte til enhetene:  
 

TRONDHEIM:

Tyrili Høvringen  
Tlf: 474 74 015
E-post: hovringen@tyrili.no
 

FOLLDAL:

Tyrili Frankmotunet
Tlf: 474 74 017
Ukeansvarlig tlf: 95 81 98 11
E-post: frankmo@tyrili.no

LILLEHAMMER:

Tyrilisenteret i Lillehammer
Tlf: 474 74 010
E-post: tyrilisenteret@tyrili.no

Tyrilihaugen
Tlf: 474 74 008
E-post: tyrilihaugen@tyrili.no

Tyrilitunet: stiftelsens kurssted ved Lillehammer
Tlf: 62 35 73 50
 

OSLO:

Tyrili Kampen 
Tlf: 474 74 000
E-post: kampen@tyrili.no

- Tyrili Avrusning
Tlf: 474 64 038
E-post: avrusning@tyrili.no

Tyrili Arena Oslo
Tlf: 474 74 000
E-post: arena@tyrili.no

- Tyrili Stifinnerteam:  
   I Oslo fengsel: 23 30 18 83
   I Bredtveit fengsel: 22 80 41 06 

- Inntak:
   Tlf: 474 74 000 (tast 3)
   E-post: inntak@tyrili.no   

 

SKIEN:

Tyrilisenteret i Skien
Tlf: 474 74 004
E-post: sor@tyrili.no

ARENDAL:

Tyrili Arena Arendal
Tlf: 474 74 006
E-post: arendal@tyrili.no

  • Skriv ut denne siden Skriv ut denne siden
  • Del på:

  • Tips en venn Tips en venn
  • Del på Facebook
  • Del på Twitter

Tyrilistiftelsen

Org.nr: 961025311 Tlf:        474 74 000
Normannsgata 47 Fax:       474 74 001
0655 Oslo E-post: tyrili@tyrili.no

 

  • Gå til Facebook
  • Del på:

  • Gå til Twitter
Ansvarlig redaktør: Anders B. Bisgaard